

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Interface Type | SMA Plug to Socket |
| Attenuation | 20dB |
| Body Orientation | Straight |
| Impedance | 50Ω |
| Operating Frequency | 18GHz |
| Contact Material | Stainless Steel |
| Connector Type | SMA |
| Gender A | Male |
| Gender B | Socket |
J01026A0018
J01006A0023
J01006A0836
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00