

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Colour | Beige |
| Number of Levels | Double |
| American Wire Gauge | 26 - 14AWG |
| Series | A |
| Termination Method | Push In |
| Cable CSA | 1.5mm² |
| Current Rating | 13.5A |
| Voltage Rating | 250 V |
| Minimum Operating Temperature | -60°C |
| Maximum Operating Temperature | +130°C |
1SNA105002R2000
2006-1681/1000-413
1SNK512010R0000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00