

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Earth Block Type | Top Hat |
| Wire Size | 22 - 12 AWG |
| Colour | Grey |
| Number of Ways | 7 |
| Termination Method | Screw |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Current Rating | 25A |
| Voltage Rating | 300 V |
| Length | 79.4mm |
| Width | 6mm |
| Height | 76mm |
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00