

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Wire Size | 26 - 10 AWG |
| Number of Ways | 2 |
| Termination Method | Screw Down |
| Housing Material | Polyamide |
| Current Rating | 41A |
| Voltage Rating | 800 V |
| Length | 43.5mm |
| Width | 11mm |
| Height | 59.5mm |
| Maximum Operating Temperature | +130°C |
| Minimum Operating Temperature | -60°C |
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00