

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Earth Block Type | ZPE 6 |
| Wire Size | 20 - 8 AWG |
| Number of Ways | 2 |
| Termination Method | Clamp |
| Housing Material | Wemid |
| Voltage Rating | 800 V |
| Length | 65mm |
| Width | 8.1mm |
| Height | 45.5mm |
| Maximum Operating Temperature | +100°C |
| Minimum Operating Temperature | -50°C |
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00