

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pluggable Terminal Block Type | Plug |
| Number of Contacts | 8 |
| Pitch | 5.08mm |
| Series | BL 5.08 |
| Number of Rows | 1 |
| Body Orientation | Straight |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Screw |
| Current Rating | 14A |
| Voltage Rating | 400 V |
| Colour | Orange |
| Material | Nylon |
691361100003
691352710012
691352710005
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00