

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Current Rating | 41A |
| Wire Size | 22 - 10 AWG |
| Termination Method | Screw |
| Mounting Type | Direct Mounting |
| Fused | No |
| Material | KrG |
| Voltage Rating | 690 V |
| Cable CSA | 6mm² |
| Series | MK 6/6 |
| Minimum Operating Temperature | -60°C |
| Colour | Yellow |
| Maximum Operating Temperature | +130°C |
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00