

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Plier Type | Water Pump Pliers |
| Number of Pieces | 1 |
| Overall Length | 250 mm |
| Tip Style | Angled |
| Material | Beryllium Copper |
| Jaw Length | 36mm |
| Jaw Depth | 10mm |
| Non Sparking | Yes |
181A.25CPEPB
195.16CPESLS
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00