

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Screwdriver Type | Right Angle Screwdriver |
| Tip Type | Slotted |
| Tip Size | 4 x 0.8 mm |
| Blade Length | 15 mm |
| Overall Length | 100 mm |
| Handle Material | Polypropylene |
| Height Safe | Yes |
| Blade Finish | Nickel Chrome Plated |
803-20-75ESD
05110006001
05009340001
05003448001
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00