

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sleeve Diameter | 19mm |
| Colour | Black |
| Shrunk Diameter | 6mm |
| Sleeve Type | Heat Shrink |
| Adhesive Lined | Yes |
| Shrink Ratio | 4:1 |
| Sleeve Length | 1m |
| Material | Polyolefin |
| Operating Temperature Range | -55 - +130 °C |
| Flame Retardant | Yes |
| Series | HDT-A |
RMW-10/3-1200/ADH-0
QSZH-125-NR1-50MM
F2211/4 BK064
450-20030 RMS 100-30-PO-X-BK
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00