

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Coil Voltage | 48 V |
| Number of Poles | 2 |
| Contact Current Rating | 20 A |
| Power Rating | 4.6 kW |
| Series | ESB |
| Range | ESB20-20N-03 |
| Function | Safety |
| Normal State Configuration | 2NO |
051788 DILEM-10(400V50HZ,440V60HZ)
3RT2026-1AN20
3RT2047-1AF00
3TC4817-0BP0
LC1D096FLS207
1SBL181022R8510
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00