

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Coil Voltage | 240 V ac |
| Number of Poles | 2 |
| Contact Current Rating | 20 A |
| Series | ESB |
| Range | ESB20-11N-05 |
| Power Rating | 4.6 kW |
| Function | Safety |
| Normal State Configuration | 1NO + 1NC |
276726 DILM9-01(380V50HZ,440V60HZ)
1SFL427001R1311 AF116-30-11-13
3RT1054-3AP36
3RT2025-1BB44-3MA0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00