

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Mounting Type | Panel Mount |
| Cutout Diameter | 22.5mm |
| Contact Configuration | SPDT |
| Push Button Actuation | Key Release |
| Illuminated | No |
| Series | 1SFA |
| IP Rating | IP66, IP67, IP69K |
| Colour | Red |
| Voltage Rating | 300 V ac, 300V dc |
| Auxiliary Contacts | NO |
| Push Button Material | Plastic |
| Pole and Throw Configuration | DPST |
3SU1801-0NN00-2AA2
800FP-MT44PX01S
SSA-EB1PLGR-12ECQ8
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00