

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Coil Voltage | 12V dc |
| Contact Configuration | SPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Load Current Rating | 10A |
| Maximum Input Voltage | 12V dc |
| Minimum Input Voltage | 12V |
| Switching Voltage | 250V |
| Series | CR |
RT4S4T30 3-1415073-1
3RQ3118-1AF00
1SNA645075R0000 R600-RB121-AU-12VDC
38.62.0.240.0060
1SNA645012R2500 RB122G-24VUC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00