

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 380 - 440V ac |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Mode of Operation | Accumulative ON Delay, Flash Start with OFF, Flash Start with ON, Impulse OFF with Auxiliary Voltage, Impulse ON, OFF Delay with Auxiliary Voltage, ON Delay, Pulse Former, Star Delta Changeover with Impulse, Symmetrical OFF Delay, Symmetrical ON Delay |
| Time Range | 0.05 s - 300h |
| Number of Contacts | 2 |
| Number of Timer Functions | Multi Function |
| Contact Configuration | DPDT |
| Time Increment | Hours, Seconds |
| Maximum Current | 4A |
| Maximum Voltage | 300V ac |
| Switch Configuration | SPDT |
| Terminal Type | Push In |
| Width | 22.5mm |
| Minimum Voltage | 12V |
| Power Supply | External |
| Length | 85.6mm |
| Depth | 113.4mm |
| Minimum Current | 10mA |
| Contact Material | Cadmium Free |
| Time Delay | (Recovery) <60ms |
H3YN-2 DC12
80.01.0.240.0000
3RP2005-2AP30
E1ZM10 12-240V AC/DC
1SVR508020R1100 CT-MFC.21
FBDC20SLP20SLP230VAC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00