

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 3P |
| Current Rating | 32A |
| Rated DC Voltage | 1200V |
| Breaking Capacity at Maximum Voltage Rating | 5 kA |
| Series | S800PV |
| Circuit Breaker Type | MCB |
| Length | 82.5mm |
| Width | 81mm |
| Mounting Style | DIN Rail Mount |
| Depth | 82.5mm |
| Model Number | S803PV-SD32 |
| Reset Actuator Type | Toggle Switch |
279125 FAZ-C6/1-DC
239169 FAZ6-C4/3N
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00