

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 1P |
| Current Rating | 50A |
| Tripping Characteristics | Type B |
| Rated AC Voltage | 230 V, 400V |
| Breaking Capacity at Maximum Voltage Rating | 6 kA |
| Range | SMISSLINE TP |
| Series | S400E |
| Circuit Breaker Type | MCB |
| Width | 18mm |
| Mounting Style | DIN Rail Mount |
| Model Number | S401E-B50 |
2CDS254001R0428 S204 Z 10A - 10 KA
5SJ6516-7KS
1492-SPM1C060
278531 FAZ-B10/1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00