

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Mounting Type | Surface Mount |
| Contact Configuration | 1NC |
| Push Button Actuation | Twist Release |
| Illuminated | No |
| Series | 2TLA |
| IP Rating | IP65 |
| Colour | Red |
| Push Button Shape | Round |
| Voltage Rating | 24V dc |
| Depth | 52mm |
| Auxiliary Contacts | NO |
| Bezel Material | Plastic |
| Housing Colour | Yellow |
| Height | 84mm |
| Push Button Material | Plastic |
A22NE-M-PD12-C
A22NE-L-PD02-N
XALK178W3B140G
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00