

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Mounting Type | Panel Mount |
| Cutout Diameter | 32mm |
| Contact Configuration | 2NC |
| Push Button Actuation | Twist Release |
| Illuminated | No |
| Series | Smile |
| Colour | Red |
| Voltage Rating | 24V dc |
| Depth | 52mm |
| Width | 40mm |
| Height | 84mm |
61-6441.4097
A02ESH3B102IX0+PEA01+A01YL5
61-6441.4077
XW1E-BV504M-R
84-5320.0020
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00