

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Analogue, Digital, Relay |
| Supply Voltage | 100 - 240 V ac |
| Size | 144 x 76mm |
| Number of Inputs | 2 |
| Number of Outputs | 5 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Temperature Range | -100 - +900 (Type E Thermocouple) °C, -100 - +900 (Type J Thermocouple) °C, -100 - +900 (Type L Thermocouple) °C, -100 - 1300 (Type K Thermocouple) °C, -18 - +1700 (Type R Thermocouple) °C, -18 - +1700 (Type S Thermocouple) °C, -18 - +1800 (Type B Thermocouple) °C, -200 - +1300 (Type N Thermocouple) °C, -200 - +600 (Pt100) °C, -250 - +300 (Type T Thermocouple) °C |
| Control Type | ON/OFF |
| Display Type | LCD, Multi Line, TFT |
| IP Rating | IP66 |
| Series | CM50 |
| Range | ControlMaster CM50 |
| Additional Functionality | ON/OFF |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Input Type | Thermocouple |
| Display Colour | Green, Red, Yellow |
| Panel Depth | 123mm |
D280-112-0000D-000
E5GC-QX2ACM-000
CM10/000S0E0/STD
P116/CC/VH/LRR
PID330ML-1000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00