

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Mounting Type | Panel Mount |
| Push Button Actuation | Twist Release |
| Illuminated | Yes |
| Series | Smile 12 EA Tina |
| IP Rating | IP65 |
| Colour | Red |
| Voltage Rating | 24V dc |
| Supply Current | 0.057A |
| Depth | 52mm |
| Width | 40mm |
| Height | 84mm |
| Pole and Throw Configuration | 5P |
XW1E-LV404Q4M-R
GHG4118101R1826
84-5230.0020
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00