

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Mounting Type | Panel Mount |
| Contact Configuration | 1NO |
| Push Button Actuation | Twist Release |
| Illuminated | Yes |
| Series | Smile 12 RG |
| IP Rating | IP65 |
| Voltage Rating | 27V dc |
| Depth | 52mm |
| Width | 40mm |
| Pole and Throw Configuration | 1P |
| Height | 84mm |
XA1E-BV3U02TR
84-5330.0020
3SU1100-1HB20-1PA0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00