

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Switch Operation | Latching |
| Illuminated | Yes |
| Panel Cut Out Diameter | 19.2mm |
| Push Button Colour | Silver |
| Voltage Rating | 48V dc |
| Push Button Style | Round |
| LED Colour | Blue |
| Contact Current Rating | 2 A @ 48 V dc |
| Contact Material | Silver |
| Manufacturer Part No. | AV091L1EA200 |
| Terminal Type | Solder |
82-665G.1154
A1PCA1X220K103
AV091L1EA240K
MMP0120/ARDP
82-5172.1000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00