

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Switch Operation | Momentary |
| Illuminated | Yes |
| Panel Cut Out Diameter | 19.2mm |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Push Button Colour | Silver |
| Contact Configuration | Single Pole Double Throw (SPDT) |
| Voltage Rating | 30V dc |
| Push Button Style | Round |
| LED Colour | Green |
| IP Rating | IP67 |
| Contact Current Rating | 1 A @ 30 V dc |
| Contact Material | Silver |
| Manufacturer Part No. | AV9V12F1020840K |
| Terminal Type | Flying Lead |
82-5152.1123.B001
CFP2-2RC4-AW
17.17851.21
XB5AW34B5C0
MAV16CARE-6-JR-12V
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00