

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Switch Operation | Momentary |
| Illuminated | Yes |
| Panel Cut Out Diameter | 16.2mm |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Contact Configuration | Single Pole Single Throw (SPST) |
| Voltage Rating | 24V ac |
| Push Button Style | Round |
| LED Colour | Red/Green |
| IP Rating | IP68 |
| Contact Current Rating | 200 mA @ 24 V dc |
| Manufacturer Part No. | PBAR2AF0000LSG |
| Case Colour | Natural |
| Terminal Type | Wire Lead |
AV1911E624Q04
09-400009.10251
IZPR3S422L0S
216510 M22-D-R-X0/K01
9001K3L35LRRH13
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00