

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Illuminated | No |
| Panel Cut Out Diameter | 14.5mm |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Contact Configuration | SPST |
| Voltage Rating | 12V dc |
| LED Colour | Red |
| IP Rating | IP65 |
| Series | PR |
| Contact Current Rating | 50 mA |
| Contact DC Voltage Rating | 12V |
| Manufacturer Part No. | PR00100L0R120 |
| Panel Cut Out Height | 25mm |
82-6655.1154
76-9510/4044
216798 M22S-DRLH-G
IPR1SAD5L0S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00