

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Illuminated | No |
| Panel Cut Out Diameter | 14.5mm |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Contact Configuration | SPST |
| IP Rating | IP65 |
| Series | PR |
| Contact Current Rating | 50 mA |
| Manufacturer Part No. | PR00100XXXX0 |
| Panel Cut Out Height | 25mm |
3SU1102-0AB20-1BA0
185676 C22-D-S-K01-P1
82-5552.1133
1SFA619101R1012 CP2-10G-10
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00