

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | XD |
| Number of Axes | 2 |
| Switch Technology | Hall Effect |
| IP Rating | IP67 |
| Joystick Travel | ±20 ° |
| Depth Behind Panel | 45.7mm |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Operating Temperature Range | -40 - +85°C |
HFX-3600-034
BHN240D03BKBK3000
NVH3D1F0CP2S
NVH2D1C1CP2S
BHN140D03BKBK0500
4P28-2F1E-01-00
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00