

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Piezometric |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Switch Output | 4-20mA |
| Body Material | Stainless Steel 316L |
| Cable Length | 10m |
| Maximum Operating Temperature | +40°C |
| Maximum DC Voltage | 36V |
| For Use With | Waste Water |
| Series | PIEZO AS |
FTL31-AA4M2AAWDJ
LFP0300-A4NMB
7MF1572-1DA10
LLC710D3L24-003
7MF1572-1CA10
FTW23-AA4MW5J
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00