

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Piezometric |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Switch Output | 4-20mA |
| Body Material | Stainless Steel 316L |
| Cable Length | 10m |
| Maximum Operating Temperature | +40°C |
| Maximum DC Voltage | 36V |
| Series | PIEZO ST |
| For Use With | Clean Water |
2511MS25NNBVA0000ND
S01DB/F21/1
LFP0600-A4NMB
FTI26-AA4VWDJ
FTW325-A2B1A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00