

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Tilt Level Switch |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Switch Output | SPDT |
| Body Material | Copolymer Polypropylene |
| Cable Length | 10m |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Maximum AC Voltage | 250V |
| Maximum DC Voltage | 250V |
| For Use With | Grains, Solids |
| Series | SOLIBA |
FTL33-AA4M2AC3CJ
SG51.XXTGATPVL
FTW31-A1A2HA0A
7ML5610-0BD20
LFP0700-A4NMB
FTE20-BI13AF12
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00