

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Tilt Level Switch |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Switch Output | SPDT |
| Body Material | Copolymer Polypropylene |
| Cable Length | 5m |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Maximum DC Voltage | 250V |
| Maximum AC Voltage | 250V |
| For Use With | Grains, Solids |
| Series | SOLIBA |
FTL325P-F1A1
PFT-FRB1X0SF1OSSAMSSZ
FTE20-AA13AD11
FTC262-BA34J1
LFP0700-A5NMC
FTL31-AA4U3AAWBJ
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00