

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Audio Cable Type | Instrument Cable |
| Number of Cores | 19 |
| Cross Sectional Area | 0.9 mm |
| Screened/Unscreened | Screened |
| Insulation Material | PVC |
| Outer Diameter | 23.6mm |
| Length | 100m |
| CPR Certification | Eca |
| Sheath Colour | Blue |
8205.00U152
70030.01100
268-011-000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00