

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Mounting Type | Panel Mount |
| Contact Configuration | 2NC |
| Push Button Actuation | Twist Release |
| Illuminated | No |
| Series | 800F |
| IP Rating | IP69K |
| Colour | Red |
| Push Button Shape | Round |
| Depth | 103mm |
| Height | 89mm |
| Push Button Material | Plastic |
A22NE-S-P202-N
3SU1801-0NB00-2AA2
ES21-AT1130
61-6441.4087
3SU1801-0NA00-2AC2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00