

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M12 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 2 mm |
| Body Style | Barrel |
| Digital Switching Output Type | NAMUR |
| Output Function | NC |
| Connection Type | Micro QD |
| Supply Voltage | 5 - 15 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 50mm |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 15V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Frequency | 2 kHz |
| Series | 871C |
| Shielding | Shielded |
BES 516-300-S166-S49
XS4P08PA340L1
IMI12-04BPSVC0S
IM12-02BPO-ZC1
XS608B1PAL2
IME08-1B5PSVC0S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00