

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M12 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 8 mm |
| Body Style | Barrel |
| Output Function | NO |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 65.1mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Shielding | Unshielded |
| Maximum Switching Frequency | 40Hz |
| Switching Current | 200 mA |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Series | 871TM |
| Switching Frequency | 40 Hz |
IME12-04BNSZC0K
NBB2-12GM30-E2-V1
NCB10-30GM40-Z1
E2B-M18KN16-WP-B2 5M
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00