

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Cam Switch Type | Control/Load Cam Switch Handle |
| Pole and Throw Configuration | 5P |
| Electrical Phase | 1 |
| Maximum Current | 40A |
| Maximum Voltage | 600V ac |
| Number of Positions | 3 |
| Terminal Type | Screw |
| Angle of Throw | 45° |
| Length | 48.01mm |
| Width | 48.01mm |
| Depth | 27.69mm |
| Dimensions | 48.01 x 48.01 x 27.69mm |
199914 P1-40/I2/SVB-SW/N
034096 T0-6-15877/E
187113 M30C-FWR-X91
CA20A231/GBA001*FT
CG8A200/GBA001*FT
207074 T0-1-8200/I1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00