

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sleeve Diameter | 9.5mm |
| Colour | Black |
| Shrunk Diameter | 5mm |
| Sleeve Type | Heat Shrink |
| Adhesive Lined | No |
| Shrink Ratio | 2:1 |
| Sleeve Length | 60m |
| Material | Polyolefin |
| Operating Temperature Range | -55 - +135 °C |
| Halogen Free | No |
| Standards Met | CSA, UL |
| Series | FIT-221 |
300-70110 TCN30-3.2/1.1-BK-PO-X-BK
323-10500 MU47-50/16-PO-X-BK
TFER-1-1/4-X-STK
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00