

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sleeve Diameter | 76.2mm |
| Colour | Clear |
| Shrunk Diameter | 38mm |
| Sleeve Type | Heat Shrink |
| Adhesive Lined | No |
| Shrink Ratio | 2:1 |
| Sleeve Length | 30m |
| Material | Polyolefin |
| Operating Temperature Range | -55 - +135 °C |
| Halogen Free | No |
| Standards Met | CSA, UL |
| Series | FIT-221 |
553-31250 TCGT12-4YE-PO-X-YE
CGPT-R-9.5-0
318-41200 TA42-12/3-PO-X-BK
Versafit-1/4-0-SP-SM
7TCA017300R0382 HSB750-C
F2213/16 BK007
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00