

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sleeve Diameter | 0.125in |
| Colour | Clear |
| Shrunk Diameter | 0.062in |
| Sleeve Type | Heat Shrink Tubing |
| Adhesive Lined | No |
| Shrink Ratio | 2:1 |
| Sleeve Length | 20 X 6in |
| Halogen Free | No |
| Series | FIT-350-1/8 |
RNF-100-KIT-BLACK/RED
311-03819 TK20-38.1/19.1-PVDF-CL
RNF-100-1-5-STK
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00