

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sleeve Diameter | 25.4mm |
| Colour | Black |
| Shrunk Diameter | 14.48mm |
| Sleeve Type | Heat Shrink |
| Adhesive Lined | No |
| Shrink Ratio | 2:1 |
| Sleeve Length | 30.5m |
| Material | Chlorinated Polyolefin |
| Flame Retardant | Yes |
| Halogen Free | No |
| Standards Met | AMS-DTL-23053/1 Class 1 & 2, EC 1907/2006, EU Directive 2011/65 |
| Series | FIT-600 |
321-50190 TREDUX-HA47-19/6-PO-X-BK
F221V3/16 BK063
RW-175-3/16-0-RSU-STK
RNF 3000-24/8-X
7TCA017300R0365 HSB500-9
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00