

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sleeve Diameter | 63.5mm |
| Colour | Black |
| Shrunk Diameter | 12.7mm |
| Sleeve Type | Heat Shrink |
| Adhesive Lined | Yes |
| Shrink Ratio | 5.6:1 |
| Sleeve Length | 152mm |
| Material | Polyolefin |
| Operating Temperature Range | -55 - +90 °C |
| Series | FIT-621 |
F2213/32 BK103
HTAT-48/13-0-STK
CGPT-6.4/3.2-9-SP
309-11270 TF21-12.7/6.4-PO-X-BK
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00