

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | NPT 1in |
| Maximum Cable Diameter | 25mm |
| Minimum Cable Diameter | 18mm |
| Material | Metal |
| Colour | Metallic |
| Series | FIT |
| IP Rating | IP66, IP68 |
| Locknut Included | Yes |
| Fire Behaviour | Self-extinguishing |
| Maximum Operating Temperature | +100 °C, +150°C |
| Minimum Operating Temperature | -30 °C, -20°C |
1SNG622007R0000
3SU1900-0JQ10-0AA0
53111427 & 53119220
52103030+53112730
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00