

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M40 |
| Maximum Cable Diameter | 28mm |
| Minimum Cable Diameter | 19mm |
| Material | PA 6 |
| Colour | Black |
| Series | FIT |
| IP Rating | IP66, IP68 |
| Locknut Included | Yes |
| Fire Behaviour | Self-extinguishing |
| Minimum Operating Temperature | -30 °C, -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +100 °C, +150°C |
7TCA297180R0007 EXCGM20SL
1SNG601115R0000
52107800 & 52103000
ICG/653/UNIV/C2/M40/KIT
1427NCGPG11LG
EXN05MLC1K-RS
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00