

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M16 |
| Maximum Cable Diameter | 10mm |
| Minimum Cable Diameter | 5mm |
| Material | Chloroprene Rubber (O-Ring/Seal), Polyamide |
| Colour | Slate |
| Series | FIT |
| IP Rating | IP66, IP68 |
| Locknut Included | Yes |
| Fire Behaviour | Flame Retardant, Self-extinguishing |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +150°C |
| Standards Met | CSA C22.2 Certified, UL 514 Listed, UL 94 V-2 |
52003510+52015790
53015240+53019240
7TCA303070R0046 NCG-M203B
167-00515 FG36-PG29-PP-GY
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00