

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sleeve Diameter | 2.31mm |
| Colour | Natural |
| Material | PTFE |
| Minimum Cable Diameter | 2.31mm |
| Maximum Cable Diameter | 2.57mm |
| Minimum Operating Temperature | -75°C |
| Maximum Operating Temperature | +260°C |
| Dielectric Strength | 55.1kV/mm |
| Wall Thickness | 0.41mm |
RAY-103-6.0(10)
912-26233 HEGTB530
7TAI029070R0003
TFT20018 NA005
GSS2.5MM 25MT CL
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00