

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Axes | Center-push, 4 |
| Switch Technology | Momentary |
| Handle Type | Lever |
| Contact Current Rating | 10 mA |
| Contact Configuration | DPDT |
| Joystick Travel | 0.3 mm |
| Terminal Type | PC Pin |
| Mechanical Life | 50000Cycles |
| Depth Behind Panel | 17.4mm |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Handle Height | 6.9mm |
| Operating Temperature Range | -40 - +85°C |
3SU1000-7AD10-0AA0
3SU1150-7AC88-1NA0
70002649 M22-WRJ2V+M22-A4
HFX-3600-034
NVH2D1C1CP2S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00