

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Axes | Center-push, 4 |
| Switch Technology | Momentary |
| Handle Type | Lever |
| Contact Current Rating | 50 mA |
| Joystick Travel | 0.15 (Center Push) mm, 0.25 (4-Direction) mm |
| Terminal Type | PC Pin |
| Mechanical Life | 1000000Cycles |
| Depth Behind Panel | 5mm |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Operating Temperature Range | -40 - +85°C |
| Handle Height | 1.7mm |
279418 M22S-WJ4
70002649 M22-WRJ2V+M22-A4
BF240A01BK1200
3SU1150-7AC88-1NA0
1SFA611701R6006
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00