

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Switch Operation | Latching |
| Illuminated | No |
| Mounting Type | PCB |
| Push Button Colour | Black |
| Contact Configuration | DPDT |
| Voltage Rating | 30V dc |
| Push Button Style | Square |
| Contact Current Rating | 200 mA |
| Contact DC Voltage Rating | 30V |
| Manufacturer Part No. | SPPJ320600 |
| Terminal Type | PCB Pin |
1241.6831.1110000
FDAP3D1482F15
82-4162.1000
82-5152.11A4
PB6B2RS3M2CAL00
82-5152.1000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00