

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Switch Operation | Momentary |
| Illuminated | Yes |
| Panel Cut Out Diameter | 16.2mm |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Contact Configuration | DPDT |
| Voltage Rating | 250V ac |
| Push Button Style | Round |
| LED Colour | Blue |
| IP Rating | IP67 |
| Contact Current Rating | 3 A |
| Contact Material | Brass |
| Manufacturer Part No. | MP0045/1D1BL220S |
| Contact AC Voltage Rating | 250V |
| Contact DC Voltage Rating | 220V |
| Terminal Type | Solder Tag |
48-2-RB-N-OR-B
AV9112F1020870K
A22NZ-BMM-NRA
PB6B2FM5M1CAL00S500
76-9470/439088R
76-9712/439088B
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00